МЕНЮ


14 серпень 2015 - 12:19

Видало досьє в ательє


Як повідомлялося у попередньому номері "Вечірки", кіровоградська міліція затримала розбійника, який 23 липня обібрав місцеву банківську установу. А днями редакції стало відомо, яким чином правоохоронці вийшли на слід злочинця.

Насамперед нагадаю, за яких обставин скоєно злочин. Того дня до фінустанови зайшов чоловік у камуфльованому одязі і, заявивши касирці, що при ньому – вибуховий пристрій, наказав віддати йому всю готівку. При цьому повідомив, що сам він – хворий на рак, тому смерті не боїться. Трудівниця каси підкорилася. Склавши у пакет кількадесят тисяч гривень, вона віддала його злочинцеві. Той і пішов собі, залишивши на підлозі пакунок – начебто з "пекельною машинкою". Через кілька хвилин туди прибули працівники охоронної фірми, яка обслуговує банк. Грабіжника вони не піймали. А в пакунку, який він залишив у фінустанові, виявилися цигарки і пластилін.

А невдовзі міліція таки встановила особу грабіжника та затримала його. Повідомляючи про це, міліцейська прес-служба зазначила, що цей 42-річний житель обласного центру у минулому працював охоронцем приватної фірми. А ще раніше він, як з’ясувала редакція "Вечірки" з неофіційних джерел, служив у слідчому ізоляторі Кіровограда.

А "проколовся" злочинець ось на чому. Пограбувавши банк, він одразу ж подався до розташованого недалечко довгобуду. Там він зняв із себе камуфльований костюм і, кинувши його та залишившись у футболці й шортах, пішов додому. Оперативники міліції, побувавши на тому довгобуді, знайшли там плямисту форму. На ній виявилася бирка ательє-виробника. Правоохоронці – туди. Шевці сказали, що ця форма – один з трьох екземплярів, недавно пошитих на замовлення такої-то охоронної фірми. В ательє навіть збереглися мірки з тих, для кого шилися костюмчики...
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39324 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua