МЕНЮ


19 квiтень 2013 - 12:27

Відчули себе японцями


У Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.Чижевського відбувся майстер-клас від Ірини Кудревич.

Майстриня продемонструвала, як можна створити неповторні речі з допомогою техніки боро.

Техніка боро – це японська техніка шиття, коли з маленьких шматочків тканини, накладених один на одного і міцно зшитих, створюють основу для майбутнього шиття, при цьому не використовуючи швейної машинки.

Бажаючих навчитися цій техніці виявилося чимало – на майстер-клас прийшли і дорослі, і діти. Ірина запропонувала їм пошити корисні речі – ковдру, килимок чи сумку. Для цього потрібно було взяти різнокольорові шматочки тканини і одну основну, яка слугувала макетом для майбутньої картинки. На тканину хаотично, у кілька шарів, накладалися шматочки тканини і пришивалися товстою, міцною ниткою. Початкова картинка готова. З неї можна зробити косметичку, сумочку, ковдру, килим чи щось інше – все залежить від вашої фантазії.

Відвідувачі заняття із цікавістю бралися за роботу. Запитань до Ірини було безліч, кожен хотів знати якийсь маленький секрет, що допоможе у подальшій роботі. Словом, присутні намагалися відчути себе справжніми японцями, і це в них майже вийшло.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.44704 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua