МЕНЮ


2 вересень 2011 - 13:47

Видно пана по подвір’ю


Якщо ці рядки прочитають курці марихуани, то, напевне, кусатимуть собі лікті. Адже поки вони збивалися з ніг, шукаючи коноплі у балках за містом, їхня улюблена рослина у досить пристойній кількості дозрівала в Кіровограді за 700 метрів від площі Кірова – на вулиці Дзержинського, 130.

Розташована ця ділянка між приватними домоволодіннями, але назвати її одним із таких язик не повертається: це – пустир, зарослий височезними коноплями, лободою, амброзією та іншими бур’янами. Здається, ще трохи – і там заведуться вовки. Але цього не станеться, бо спеціалізована інспекція міської ради уже склала стосовно власника ділянки протокол про адміністративне правопорушення та змусила його найняти косарів. А щоб коноплі не пішли на "косяки", працівники інспекції самі їх повиривали та спалили. До речі, протягом весни – літа цього року спецінспекція склала понад 60 протоколів про порушення правил благоустрою.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37966 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua