МЕНЮ


11 лютий 2011 - 09:27

Вигадують правопорушення


Як з’ясувала транспортна прокуратура, цей міліціонер сфабрикував кримінальну справу, вигадавши, що громадянин Г. попався на зберіганні наркотиків. Скасувавши постанову про порушення цієї справи, прокуратура притягла до відповідальності її автора. Прокурорською перевіркою встановлено, що працівник міліції мав на меті штучно завищити свій внесок у боротьбу з незаконним обігом наркотичних засобів.

А тим часом працівник Новгородківського райвідділу ДАІ уже відповів за свої протокольні фантазії.

Цей міліціонер минулого літа склав стосовно кількох тамтешніх жителів протоколи про адміністративні правопорушення, яких ніколи не скоювалося. Вигадавши, що такі-то громадяни займалися спалюванням стерні, міліціонер сам же розписався за "паліїв". Липові протоколи було передано до державної екологічної інспекції, яка й оштрафувала "порушників" правил пожежної безпеки. Коли ті дізналися про це, їх здивуванню не було меж. Вони поспішили в прокуратуру, щоб повідомити, що організація польових пожеж – не їхня стихія. Прокуратура скасувала постанови стосовно "паліїв" як такі, що грунтувалися на висмоктаних з пальця протоколах. А автора "липи" притягли до відповідальності як порушника антикорупційного законодавства. Недавно адміністративну справу стосовно нього розглянув Ленінський районний суд Кіровограда.

Як пояснив працівник ДАІ, він вдався до фальсифікацій з метою створити ілюзію активної боротьби з пожежами. За його словами, потреба у паліях, нехай і вигаданих, виникла минулого літа через те, що тоді в країні запроваджувався особливий протипожежний режим.

Визнавши працівника ДАІ винним у порушенні антикорупційного закону, суд оштрафував його на 425 гривень.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37724 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua