МЕНЮ


31 липень 2013 - 15:50

Виграють і пішоходи, і пасажири, і водії


Цього тижня в управлінні капітального будівництва Кіровоградської міськради відбулася нарада з приводу підготовки до виконання будівельно-монтажних робіт на об’єкті "Розширення проїжджої частини вулиці Великої Перспективної біля готелю "Київ" з облаштуванням заїзної "кишені".

На нараді керівник управління Віктор Ксеніч сказав, що проектний інститут "Кіровоградагропроект" розробив проектну документацію на названий об’єкт, після чого вона пройшла необхідну державну експертизу. Нова "кишеня" матиме свій початок на перехресті вулиць Великої Перспективної та Преображенської, а кінець – біля світлофора, що знаходиться майже навпроти супермаркету "Сільпо". На даний час усі служби, які експлуатують електричні, водопровідні, газові та інші мережі в Кіровограді, погодили цю проектну документацію. Тож будівельники готові до початку будівельно-монтажних робіт, виконавцем яких обрано спеціалізовану організацію БУ-411, яка і в минулому виконувала аналогічні роботи в місті, пов’язані зі встановленням опор для контактної мережі електротранспорту.

За словами керівника міського управління капітального будівництва, до початку робіт треба ще перенести наявні на місці майбутньої "кишені" сіті-лайти, знести 12 дерев, на що є дозвіл від виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, а також демонтувати п’ять опор (замість них у новому місці буде встановлено залізобетонні стовпи для утримання контактної мережі електротранспорту, виготовлені на білоцерківському підприємстві).

– Після перенесення частини контактної лінії мережі почнуться роботи з розширення проїжджої частини й облаштування заїзної "кишені", – зазначив Віктор Ксеніч. – Дорогу буде розширено на три метри, довжина "кишені" складе 84 метри при загальній її площі 250 квадратних метрів. Роботи на цьому об’єкті розпочнуться після надходження фінансування.
31 липень 2013 - 17:25
АнВас (вст)

А коли почнуть ремонтувати вул. Андріївську, від вул. Габдрахманова до річки Інгул? Шаталов з Ларіним перед виборами до Верховної Ради обіцяли, що в вересні 2012 року цю ділянку відремонтують. Шановні кореспонденти, подивіться в якому вона жалюгідному стані. А куди ділись гроші на її ремонт?

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37305 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua