МЕНЮ


28 сiчень 2016 - 14:59

Викидають сміття на коропів та карасів


Півтора року тому "ВГ" розповідала нашим читачам про штучне озеро між багатоповерхівками на Ковалівці у Кіровограді. Нагадаємо, що протягом кількох років ним опікуються місцеві рибалки. Вони дбають про чистоту навколо, але їхні старання зводять нанівець інші мешканці, викидаючи у водойму сміття.

Ще до снігопадів журналісти "ВГ" побачили таку картину: на льоду, що тільки-но утворився на цьому озері, було повно пластикових пляшок, пакетів, іншого мотлоху. І весь цей непотріб, як тільки настане відлига, опиниться на дні водойми. Це, тим більше, викликає обурення, що в озері – повно різної риби. І запливла вона сюди не сама – рибалки, що мешкають у навколишніх будинках, регулярно купують за свій кошт малька і запускають його у водойму. Завдяки їм тут водяться карасі, товстолоби, білі амури, коропи і навіть соми! У рибалок – свій "кодекс" честі, невеличку рибу відпускають, просять це робити і новачків, які приходять сюди порибалити. Періодично вони чистять озеро, допомагають їм і МНС-ники. Влітку навколо водойми буяє газонна трава, на огорожі прив’язані пакети для сміття. Якщо хтось із перехожих кидає папір чи пакети на землю, рибалки роблять йому зауваження.

Та за всіма не встежиш – сміття перехожі кидають просто на коропів та карасів. І це навряд чи якісь заїжджі люди – зрозуміло, що це мешканці будинків поряд із озером, котрі, до того ж, добре знають, як дбають про нього їхні сусіди. Прикро, що серед кіровоградців, вибачте за неввічливість, – стільки свиней. А інакше їх і не назвеш…

Довідка. Озеро було облаштоване ще за часів головування в місті Василя Мухіна. Його створили заради того, аби зменшити ризик підтоплення Ковалівки, давши вихід підземним водам. Озеро обнесли фігурними перилами, обладнали підходи до води та підземний стік в Інгул.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38294 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua