МЕНЮ


8 червень 2012 - 17:44

Виконання на папері


Прокурорська перевірка засвідчило неналежний стан справ у даній сфері та низку порушень.
Програму зайнятості населення району на 2012-2013 роки затверджено розпорядженням голови РДА та рішенням райради у січні цього року. Одним із пунктів вказаної програми закріплено за управлінням праці та соціального захисту населення РДА контроль за процесами вивільнення працівників та скорочення підприємствами району робочих місць.
У квітня до управління надано інформацію про ліквідацію в районі 33 робочих місць. Протягом майже двох місяців цим управлінням жодної перевірки щодо законності вивільнення працівників проведено не було.
Неналежним чином виконуються й інші заходи програми. Не розроблений план проведення перевірок дотримання законодавства про працю на підприємствах, установах, організаціях району на другий квартал 2012 року. Наявний лише графік зустрічей з керівниками підприємств, на яких зарплата виплачується на рівні нижче мінімального розміру. За цим графіком проведено лише одну перевірку, і це тоді як в районі рахується 75 підприємств, які виплачують заробітну плату нижче встановленого мінімального розміру.
Прокуратурою району голові Добровеличківської РДА внесено подання щодо усунення виявлених порушень та притягнення винних осіб до відповідальності.
Документ прокурорського реагування перебуває на розгляді.

Прес-служба прокуратури областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39492 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua