МЕНЮ


26 грудень 2020 - 15:43

Вимоги безпеки під час святкувань


Попереду – святкування Нового року та Різдва Христового. Святкування завжди пов’язані з порушеннями правил пожежної та електробезпеки. Радимо дотримуватись вимог безпеки під час проведення святкувань.

Потрібно використовувати приміщення, які:
- забезпечені не менш як двома евакуаційними виходами;
- не мають на вікнах глухих ґрат;
- розташовані не вище другого поверху в будівлях з перекриттям із горючих матеріалів.

Не можна влаштовувати в приміщенні різноманітні світлові ефекти за допомогою хімічних та інших пожежонебезпечних речовин. Іскри від застосування даних засобів можуть запалити глицю ялинки, а то й одяг присутніх.

Необхідно бути дуже обережними під час користування піротехнічними виробами. Дітям категорично забороно використовувати піротехнічні вироби. А дорослі повинні дотримуватися загальних правил безпеки при користуванні даними виробами.

Не купуйте феєрверки в сумнівних продавців. Не носіть піротехнічні іграшки в кишенях, не розбирайте, не піддавайте їх механічним діям, не спалюйте у вогнищі. Приступаючи до роботи з будь-якими піротехнічними виробами, уважно ознайомтеся з інструкціями до них та зверніть увагу на вказані зони безпеки, особливо на точний безпечний радіус, що зазначений на упаковці кожного піротехнічного виробу.

Запускайте піротехнічні вироби лише надворі, за відсутності сильного вітру. Виконуйте всі роботи на відстані витягнутих рук. Не нахиляйтесь над феєрверком. Одразу ж після запалювання гніту відійдіть на безпечну відстань. Не запускайте піротехніку з рук. Відстань від піротехнічного виробу до найближчих будинків, дерев, інших предметів, які можуть загорітися, повинна бути не менше ніж 20 метрів. Також зверніть увагу на відстань від ліній електропередач. Не використовуйте піротехнічні іграшки для пустощів. Використовуйте їх тільки за призначенням.

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37256 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua