МЕНЮ


11 червень 2012 - 17:43

Винагорода за старанність і мужність


На початку тижня в Кіровоградському кібернетико-технічному коледжі представники п’яти мовних шкільних таборів змагалися в конкурсі «Усі табори завітали до нас». На початку цього заходу керуюча справами виконавчого комітету міської ради Лідія Єльчанінова вручила відзнаки переможцям чотирьох номінацій міського конкурсу «Дитина року-2012», який проводить відділ сім та молоді міської ради.

Цьогоріч він пройшов уп’яте. Мета конкурсу – відзначити дітей, які сприяють розвитку суспільно корисного життя в місті, розвитку української культури, утвердженню авторитету Кіровограда на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Його учасники – відмінники у навчанні, переможці всеукраїнських предметних олімпіад, чемпіонатів України, Європи і світу з різних видів спорту, переможці та лауреати всеукраїнських, міжнародних конкурсів мистецького спрямування. Уперше за п’ять років існування конкурсу «Дитина року» цьогоріч було відзначено й дітей у номінації «За особисту мужність».

Вручаючи відзнаки конкурсу (статуетка «Ніка», диплом за підписом міського голови та грошова винагорода) його переможцям 2012 року, Лідія Єльчанінова сказала:
– Бажаю переможцям подальших здобутків. Вірю, що ви станете творцями нових ідей, активними громадянами держави, людьми, не байдужими до нашого рідного міста, знайдете свій шлях у житті і свою щасливу долю.

Усім присутнім у залі зичу гарного літа, цікавого відпочинку, щасливого дитинства, радості, творчих злетів та натхнення.

Переможцями в номінації «За досягнення у навчанні» стали учениця ЗОШ № 8 Марія Кирпа та учень Кіровоградського колегіуму Ахмад Джума; у номінації «За спортивні досягнення» – учениці ЗОШ – дитячий садок для дітей з вадами слуху Ірина Терещенко та ЗОШ № 29 Ольга Заблодська; у номінації «За творчі досягнення» – учениці музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза Вероніка Кареліна та музичної школи № 2 ім. Ю. Мейтуса Єлизавета Куба; у номінації «За особисту мужність» – учні ЗОШ № 33 Альфред Хачатрян, ЗОШ № 2 Владислав Москальов, Ольга Носенко та Денис Каручек. У номінації «За розвиток дитячого громадського руху» переможців цьогоріч не визначали.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38976 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua