МЕНЮ


5 вересень 2012 - 10:32

Вино виготовляли підпільно


Співробітники кіровоградської податкової міліції виявили факти незаконного виготовлення та реалізації вина.

Податківці зробили контрольну закупку на одному з ринків обласного центру, де рекламувалось вино різних видів та марок, в тому числі закордонних виробників. Результати експертизи підтвердили, що пропонований напій – кустарного виробництва низької якості, який загрожує здоров’ю та життю людей.

Подальша перевірка привела оперативників до місця виготовлення суміші. Як виявилося, підпільну винокурню в гаражному кооперативі на околиці міста облаштував місцевий підприємець. Два гаражі були обладнані підвальними приміщеннями, в які заздалегідь опустили металеві ємності різного об’єму. До кожної з них була підведена труба, через які інгредієнти заливались прямо з вантажівок. Спирт, вода, цукор, барвники, ароматизатори та винна суміш сумнівного походження змішувались безпосередньо у підвальних ємностях. За допомогою електронасосів готова продукція подавалось з підвалів у гаражі, де розливалась у сталеві та пластикові ємності різного об’єму. Всього в ході проведення оглядів було вилучено близько 800 літрів вино-спиртової суміші та товарно-матеріальних цінності на загальну суму 82 тисячі гривень.

За словами першого заступника голови – начальника управління податкової міліції ДПС у Кіровоградській області Анатолія Курупа, з початку року співробітники податкової міліції викрили та припинили діяльність 4 підпільних виробництв, 3 з яких – по виготовленню лікеро-горілчаної продукції. З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму більше 7,5 млн. грн. Порушено 3 кримінальні справи за фактами незаконного виготовлення підакцизних товарів. Повернуто до бюджету близько 500 тис. грн. несплаченого акцизного податку.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39576 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua