МЕНЮ


7 вересень 2018 - 10:46

Винуватці – застаріле обладнання й комунальники


Минулого тижня в підвальному приміщенні міської ради Кропивницького почала диміти щитова.
Упродовж тижня службовці працювали з перебоями в постачанні електроенергії. А причиною аварії стало застаріле електрообладнання міської ради. Аварія ж – результат безвідповідального ставлення до своїх обов’язків працівників КП «Управління будинками» міської ради.
Так оцінив роботу керівництва комунального підприємства міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради, що відбулася третього вересня в міській раді.
– Соромно, що в головному адмінприміщенні міста електрика впродовж десятиліть – як у відсталій артілі, – зазначив міський голова. – Я в перший день своєї роботи в міській раді після обходу приміщення звернувся до керівництва управління будинками міської ради з проханням навести лад у своєму господарстві. Відчуваю, що мене не зрозуміли. Це неприпустимо – управляти морально, фізично, професійно не просто старою, а віджилою технікою. Я вже мовчу, що тут працюють сотні людей!
Міський голова висловив претензії й до роботи патрульної поліції, адже вже два роки він вимагає від правоохоронців навести порядок біля міської ради – у провулку Центральному та на вулиці Тараса Карпи. Через загороджені машинами ворота міської ради у її двір не змогла заїхати пожежна машина.
– Якщо ми не спроможні навести лад у власному приміщенні, то що ми можемо вимагати від інших?! Доручаю іще раз перевірити всі об’єкти і обладнання. Управлінню будинками негайно замінити застаріле обладнання, звільнити спецприміщення від мотлоху, зайвих предметів, – наголосив очільник міста. – Також треба убезпечити приміщення міської ради. Тут що завгодно можна пронести, хто завгодно може пройти. І я про це наголошую не вперше: окуляри, косметику, якісь трави, літературу незрозумілі хлопчики носять щодня. Хто кого зупинив?! А час непростий, а зброї на руках чимало! Чого ми чекаємо?! Біди?! Задимлення паралізувало два поверхи на два дні! Сором! І за це треба відповідати.
Андрій Райкович доручив провести службове розслідування обставин виникнення задимлення, притягнення винних осіб до відповідальності і забезпечення технічної реконструкції електрообладнання приміщення міської ради. Буде організовано постійне чергування, посилено увагу до кожного об’єкта і на кожному посту, у тому числі це стосується і постів охорони.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38355 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua