МЕНЮ


29 листопад 2013 - 13:49

Вирішили, що труба – зайва


Ще у березні цього року в Кіровограді, у житловому будинку по вул. Фрунзе, 10 (ОСББ “Травень”), стався порив трубопроводу мережі централізованого теплопостачання, внаслідок чого затопило кілька квартир.

А призвело до аварії те, що мешканці четвертого під’їзду без згоди інших жителів, що суперечить статуту ОСББ, почали встановлювати автономне опалення у себе в квартирах і демонтували ділянки трубопроводу з порушенням технічних вимог. Тепер же будинок повністю від’єднано від централізованого теплопостачання.

– Проблема виникла через безсистемність робіт зі встановлення автономок, – пояснив ситуацію начальник відділу капітального ремонту, реформування та розвитку житлово-комунального господарства головного управління ЖКГ міської ради Михайло Бурченко. – Головне управління житлово-комунального господарства міської ради в черговий раз організувало виїзну зустріч мешканців будинку із заступником міського голови Сергієм Поліщуком, представниками КП "Теплоенергетик" та КРЕП № 6.

Ситуацію ускладнює те, що члени ОСББ “Травень” не можуть порозумітись між собою. Голова ОСББ склав із себе повноваження. Про ремонтні роботи, орієнтовна вартість яких – 150 тисяч гривень, навіть говорити не доводиться. Адже оплачувати їх повинне ОСББ, на рахунок якого надходить плата за утримання будинку та прибудинкової території, а в нього цих грошей немає. Квартплата в цьому об’єднанні становить усього 43 копійки за квадратний метр, до того ж, є чимало боржників. Отже, перш за все, члени об’єднання повинні порозумітись між собою, обрати голову та правління.

У ході зустрічі було запропоновано найбільш економічно вигідний варіант – встановити у квартирах автономне електроопалення.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36088 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua