МЕНЮ


27 грудень 2013 - 13:34

Вирок одеським правоохоронцям


У Кіровоградському районному суді завершився розгляд кримінальної справи стосовно двох колишніх посадовців одеської міліції, обвинувачених у службовій недбалості.

Їх притягнуто до кримінальної відповідальності у зв’язку із проведенням ними восени 2011 року операції зі знешкодження банди Дикаєва, у ході якої двоє міліціонерів загинули і ще двоє дістали поранення.

Одного з екс-правоохоронців, Олексія Хлєвного, суд визнав винним і призначив йому позбавлення волі на чотири роки, але звільнив його від цього покарання, давши дворічний випробувальний термін. Іншого обвинуваченого, Андрія Гукасяна, виправдано. Крім того, відхилено цивільні позови рідних загиблих (на думку суду, позивачі мають судитися із цього приводу з міліцією Одеси, а не з її колишніми співробітниками).

У прокуратурі Кіровоградської області вважають цей вирок м’яким і збираються оскаржити його. У ході розгляду справи Кіровоградським райсудом прокурор просив призначити кожному із обвинувачених покарання у вигляді позбавлення волі на чотири з половиною роки.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36577 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua