МЕНЮ


28 грудень 2018 - 10:19

Вивозили сніг із центру Кропивницького і організували безпечні підходи до об’єктів соціальної сфери


Комунальники Кропивницького протягом тижня звільняли місто від снігового полону, останні дві доби вже – у штатному режимі.

Міський голова Андрій Райкович поставив комунальним службам завдання активніше вивозити сніг із центру міста, продовжувати прочищати магістральні вулиці аж до бордюрної частини та пробивати радіальні від магістралей дороги.

Особлива увага сьогодні також має бути приділена очищенню від снігу підходів до закладів соціально-культурної сфери.

– Обов’язково зробіть нормальні під’їзди та підходи до закладів охорони здоров’я, освіти, щоб діти не в снігу до школи добирались, – наголосив Андрій Райкович. – А власники магазинів, кафе й аптек мають терміново прибрати сніг біля своїх закладів! Але щоб не складували його на проїжджій частині!

Щоночі на розчистку доріг міста виїжджала 21 одиниця снігоочисної техніки. Вдалося комунальникам подолати критичну ситуацію і в селищі Новому: там через сильні перемети ускладнився рух автобусів №274. Вночі у середу дорогу прогрейдерували, і автобуси почали курсувати у штатному режимі.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37047 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua