МЕНЮ


27 грудень 2011 - 14:48

Виявлено вісім фактів продажу несертифікованої піротехнічнї продукції


Органами державного нагляду у сфері пожежної безпеки в області спільно із представниками управління захисту прав споживачів, міліції, інших органів виконавчої влади та засобів масової інформації протягом п.р. проведено рейдові перевірки суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють зберігання та реалізацію піротехнічних виробів. Під час перевірок 198 об’єктів торгівлі виявлено 8 фактів реалізації несертифікованих піротехнічних виробів. Державними інспекторами з нагляду у сфері пожежної безпеки в містах та районах заборонено подальшу реалізацію 58 виробів та притягнуто до адміністративної відповідальності 7 осіб. Про це повідомив під час прес-конференції начальник Управління Держтехногенбезпеки у Кіровоградській області полковник служби цивільного захисту Ігор Парфьонов.

На теперішній час піротехнічні пристрої набули широкого розповсюдження в Україні та стали необхідним атрибутом будь-якого святкового дійства. Але більшість навіть не замислюється над тим, яку приховану небезпеку вони несуть.

Саме у Новорічні та Різдвяні свята кількість пожеж та нещасних випадків значно зростає і однією із причин цього є "петарди".

Напередодні свят на прилавках магазинів представлений широкий асортимент піротехнічних засобів і саме в цей період попит на дані вироби значно збільшується. Кожен бажаючий може їх вільно придбати. Але при використанні несертифікованої піротехнічної продукції або неправильному застосуванні сертифікованої – вона небезпечна для життя, здоров’я та майна громадян. На жаль, мають місце непоодинокі факти продажу даної продукції дітям і підліткам, а її застосування поблизу житлових будинків та у громадських місцях створює загрозу виникнення пожеж та небезпеку життю людей.

Особи, які реалізують піротехнічні вироби, повинні мати окрему ліцензію на цей вид підприємницької діяльності та пройти відповідне навчання. Місця продажу піротехнічної продукції мають бути обладнані у суворій відповідності з вимогами Правил пожежної безпеки в Україні, а реалізація такої продукції на ринках взагалі заборонена.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40892 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua