МЕНЮ


26 вересень 2012 - 14:59

Визначено дату початку опалювального сезону


Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради на своєму засіданні у вівторок ухвалив рішення про те, що опалювальний сезон 2012/2013 року в місті Кіровограді розпочнеться 15 жовтня.

– Подачу тепла у навчальні заклади плануємо відтермінувати до 25 жовтня, оскільки діти перебуватимуть на канікулах і в школи повернуться 29 жовтня, – повідомив начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Олександр Хачатурян. – За кілька днів класні кімнати встигнуть прогрітися. А у зв’язку із тим, що у більшості шкіл міста розташуються виборчі дільниці для голосування 28 жовтня, ми і членам ДВК створимо належні умови перебування.

У рішенні виконавчого комітету також обумовлено: опалювальний сезон буде розпочато раніше, якщо середньодобова температура повітря раніше до визначеної дати протягом трьох днів становитиме вісім градусів тепла і нижче.

Також у рішенні зазначається, що керівники теплових підприємств міста повинні вжити невідкладних заходів щодо погашення заборгованості за спожитий газ і послуги з його транспортування перед НАК «Нафтогаз України» та ВАТ «Кіровоградгаз», забезпечити укладання договорів на постачання природного газу й отримати ліміти в НАК «Нафтогаз України» до 15 жовтня цього року.

На цьому ж засіданні виконавчий комітет міської ради вирішив з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, який відзначається першого жовтня, надати одноразову грошову допомогу у розмірі однієї тисячі гривень кожному вісьмом кіровоградцям, яким виповнилося 100 і більше років.

А з нагоди Дня ветерана, який також святкується першого жовтня, відповідно до подання шести громадських організацій міста, буде надана грошова допомога 106 ветеранам війни і праці на загальну суму 21 200 гривень.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.51459 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua