МЕНЮ


18 лютий 2011 - 10:32

Визнали бандитом через 14 років


…5 серпня 1996 року на території Олександрійського району на групу в’єтнамців-торгашів, які їхали автобусом "Мерседес-бенц" з Харкова в Одесу, напали озброєні бандити. Зупинити автобус злочинцям вдалося без яких-небудь проблем, оскільки один з них був у форменому одязі працівника ДАІ, інші – в камуфльованих одностроях, які носять бійці “Беркута”. Працівник міліційного охоронного підрозділу "Титан", який супроводжував азіатів, вийшов із салону, щоб довідатися про причину зупинки. І відразу ж зрозумів, що має справу не з колегами. Приставивши до голови міліціонера-охоронця ствол пістолета, один із злочинців забрав у нього автомат Калашникова і наказав зайти в салон. Працівник "Титану" підкорився. Тим часом інші розбійники, погрожуючи зброєю, збирали у в’єтнамців грошові знаки. А водієві наказали їхати подалі від траси, що він і зробив.

І раптом – постріл! Стріляв охоронець-міліціонер, у якого, як виявилось, був пістолет. Поранений бандит вистрелив у відповідь, поранивши працівника міліції. Виникло сум’яття, чим негайно скористалися в’єтнамці – вони заходилися дружно бити розбійників. Не витримавши їхнього натиску, злочинці утекли.

У 1999 році шістьох з них було засуджено, із затриманням сьомого (за словами засуджених – ватажка банди) виникли труднощі. Упіймали його аж навесні 2005 року. Він відразу ж заявив, що уявлення не має, хто скривдив в’єтнамців улітку 1996-го. Не визнав провини він і в ході судового розгляду.

Знам’янські служителі Феміди розцінили "забудькуватість" підсудного як бажання уникнути відповідальності і визнали його винним в організації банди та вчиненні в її складі розбійного нападу. А покарання визначили таке: позбавити бандита волі на 5 років 8 місяців 11 днів. Оскільки лиходій провів під вартою саме стільки часу, його звільнили в залі суду.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42745 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua