МЕНЮ


24 червень 2019 - 11:52

Вебінари у складі підвищення компетентності вчителів та педагогів


Сучасна освіта потребує змін та реформ. Це є дійсно так, але чекати влучного часу для запровадження нових ідей – марнування дорогоцінних років. Діти ростуть вже і зараз. Вони потребують освіти із новітніми знаннями, а вчителі, педагоги, вихователі мають розуміти сучасні тенденції. Ситуація є складна з огляду на потреби підвищення кваліфікації. Один із сучасних та ефективних інструментів для освітян – використання вебінарів. На спеціалізованому порталі naurok.com.ua можна знайти низку тематичних напрямків онлайн-сесій для розгляду актуальних питань. Залучення технологій до здобуття інформації та знань в наш час є органічним процессом, тому варто користуватися його можливостями.

В чому переваги вебінарів

Розгляд нової інформації потребує виділення часу. З цього виникає логічне питання: «А де його взяти?». Учбовий рік має інтенсивне навантаження. Виділити тиждень чи другий на відвідування курсів для підвищення кваліфікації неможливо. Варто звернути увагу, що їх і важко знайти. Інноваційний метод використання вебінарів відкриває багато можливостей. Це корисний досвід для педагогів будь-яких шкіл, гімназій, ліцеїв, університетів, дошкільних закладів. Важливо, що усі вебінари для вчителів з сертифікатом на сайті На Урок доступні для всіх бажаючих. Серед переваг можна виділити наступні:

  • широка тематична направленість;
  • доступ у вільний час;
  • відсутність необхідности брати відпустку;
  • самостійний вибір потрібної теми;
  • зручний формат подання інформації.

Комунікація – шлях до прогресу

Вебінари дають можливість підіймати важливі для освітнього суспільства питання. Це не просто формат прослуховування лекції. З колегами можна налагодити комунікацію, обговорювати актуальні проблеми та разом шукати шляхи їх вирішення. З цієї точки зору формат онлайн-сесій є найкращим інструментом не тільки для здобуття нової інформації, але і адаптування її в подальшій діяльності.

Які теми розглядають на вебінарах

Кожен педагог та вчитель може знайти потрібний напрямок теми. Це також стосується інклюзій, які стали невід'ємною частиною сучасних дошкільних закладів та шкіл. Ось приклади деяких тем:

  • «Шкільна дошка – ігрове поле вчителя»;
  • «Принципи успішної комунікації сучасного педагога»;
  • «Вчительська компетентність у сфері інклюзії»;
  • «Storytelling – ефективний метод розвитку комунікативної компетентності сучасних учнів»;
  • «Формування комунікативних навичок у дітей шкільного віку» і ін.

Вебінари відкривають нові можливості для вчителів та педагогів. Це є не тільки теорія, але і практика одночасно. Адаптування інформації та методів з урахуванням сучасних потреб учнів – стратегічно важливий момент. Це розуміють багато освітян, які прагнуть зробити процес навчання ефективним, більш легким та психологічно простішим. Користуйтесь вебінарами та залучайте на практиці нові знання.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39556 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua