МЕНЮ


10 травень 2019 - 12:49

Вклонімося великим тим рокам!


З нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні сьомого травня в Кропивницькому, у музичній школі № 1 ім. Г. Нейгауза, відбувся концерт «Вклонімося великим тим рокам!», присвячений пам’яті героїв, які ціною власних життів виборювали право нашого народу жити під мирним небом на вільній землі.

Ведучі концерту Марія Каширна та Поліна Кочуг розповіли про важкі воєнні роки та подвиги воїнів-земляків у Другій світовій війні. Під час концерту прозвучали твори українських та зарубіжних композиторів у виконанні ансамблю бандуристів «Пелюстки надії» (керівник – Оксана Горобченко), дуету скрипалів у складі Катерини Місько та Софії Черненко (викладач – Тетяна Саприкіна, концертмейстер – Ольга Ніколаєва), учнів Ксенії Федоляк (викладач класу бандури – Оксана Горобченко), Олександра Татарова (викладач класу акордеона – Ніна Голубєва), Карини Валендер (викладач класу постановки голосу – Ольга Тарасова, концертмейстер – Аліна Леонтієнко), Аліни Підплетньої й Кирила Берегового (викладач класу фортепіано – Вікторія Делестьянова), Нікіти Федосєєва й Мар’яни Вихрист (викладач класу фортепіано – Олена Надутенко) та Олега Карпенка (викладач класу кларнета – Вікторія Посторонко, концертмейстер – Наталія Свещинська).

Хвилиною мовчання учні, викладачі та гості заходу вшанували пам’ять тих, хто ціною власного життя приніс мир і спокій на нашу землю, загинув у роки Другої світової війни, пам’ять героїв Небесної сотні та воїнів, що загинули на Сході України в наші дні під час боротьби за єдність і незалежність нашої держави.

Наприкінці концерту, який підготувала завідувач відділу народних інструментів Любов Отян, директор школи Євгенія Малявкіна привітала присутніх з Днем пам’яті та примирення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, побажала всім добра, злагоди, єдності й миру, наголосивши на важливості проведення таких заходів задля збереження пам’яті про страшні роки війни, мужність та героїчні подвиги захисників нашої землі різних поколінь.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38876 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua