МЕНЮ


13 сiчень 2015 - 15:43

Включення до Реєстру волонтерів АТО здійснюється протягом одного робочого дня


Основною метою Порядку є забезпечення формування та ведення Реєстру волонтерів антитерористичної операції та його щодекадне оприлюднення на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України.
Порядком встановлюється механізм включення фізичних осіб-благодійників до Реєстру та структура цього Реєстру, форма заяви про включення, внесення змін чи виключення з Реєстру. Також Порядком встановлена форма довідки з банку про відкриття чи закриття рахунка фізичною особою.
Для включення до Реєстру благодійник-фізична особа подає до органу ДФС разом з іншими документами довідку з банку за формою №4-РВ із зазначенням реквізитів рахунку, відкритого на ім’я такого волонтера, що призначений для здійснення благодійної діяльності.
Включення до Реєстру здійснюється за заявницьким принципом протягом одного робочого дня.
Порядок формування та ведення Реєстру волонтерів АТО затверджений наказом Міністерства фінансів України від 30.10.2014 №1089, повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Кіровоградській області.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35985 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua