МЕНЮ


9 лютий 2018 - 10:49

Влада послідовно відстоює права мешканців гуртожитку


У міській раді Кропивницького відбулась чергова зустріч заступника міського голови Олександра Мосіна з мешканцями гуртожитку по проспекту Університетському, 21.
Олександр Мосін розповів жителям про розроблений юридичним управлінням та управлінням комунальної власності механізм передачі житлового будинку до комунальної власності міста та повідомив про прийняте рішення виконавчого комітету міської ради про проведення конкурсу на визначення управителя.
– Відповідно до Закону «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», ми вирішили провести конкурс на визначення управителя будинку. Організатор конкурсу – головне управління житлово-комунального господарства міської ради, – зазначив заступник міського голови. – Після конкурсу управитель проведе інвентаризацію і на загальних зборах оголосить розрахунковий тариф за утримання будинку: вивезення сміття, прибирання території та під‘їздів. Також управительська компанія визначить всіх мешканців, у тому числі і нежитлових приміщень, які мають сплачувати кошти за утримання будинку.
Олександр Мосін доручив фахівцям ГУ ЖКГ розробити положення про конкурсну комісію і затвердити склад цієї комісії. Конкурс відбудеться не раніше 10 липня 2018 року, коли набере чинності новий Закон України “Про житлово-комунальні послуги”.
За словами керівника юридичного управління міськради Марини Смаглюк, вирішення питання балансоутримання гуртожитку — це перший і дуже важливий крок на шляху будівлі до комунальної власності міста. Важливо, що мешканці бачитимуть, за що вони сплачують управителю будинку, та матимуть змогу отримувати необхідні довідки.
На сьогодні зроблено експертну оцінку будівлі, а документи направлено у Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України для підтвердження включення гуртожитку до загальнодержавної цільової програми передачі гуртожитків у власність територіальних громад.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39402 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua