МЕНЮ


27 сiчень 2017 - 09:59

Влада вимагає підвищити якість перевезень пасажирів


Перевізники мають підвищити якість пасажирських перевезень. На цьому на апаратній нараді наголосив міський голова Андрій Райкович.
Нещодавно перевізники оприлюднили нові розрахунки вартості проїзду в міському транспорті: вона становить від 4 до 5 гривень за одну поїздку. Чи обгрунтовані нові розцінки, вивчатиме управління економіки міської ради. Перевірені розрахунки буде внесено на розгляд виконавчого комітету.
Міський голова порадив перевізникам підвищити і якість перевезень та дотримуватись графіків руху.
– Це не найвища ціна порівняно з іншими містами України, – відзначив міський голова, – але це великі гроші для кропивничан. І людям необхідно надавати якісну послугу.
Андрій Райкович наголосив: маршрутки не справляються в час пік. Поведінка водіїв, ставлення до пільговиків на окремих лініях викликають масу обурень у громадян. Чи не найбільше скарг сьогодні у пасажирів – на маршрут №4. Тож цю ситуацію управління розвитку транспорту та зв’язку має терміново виправити.
– Знову звертаюсь до управління транспорту, до перевізників: “четвірка” – це постійні проблеми. Необхідно перевірити, як обслуговується маршрут, скільки там одиниць транспорту, як дотримується режим руху, до котрої години їздять маршрутки, а потім робити висновки і знаходити варіанти, щоб поліпшити перевезення на Велику Балку.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39063 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua