МЕНЮ


4 травень 2018 - 12:12

Власників «автономок» не змушуватимуть повертатись до централізованого опалення


Про це 3 травня на прес-конференції повідомив заступник міського голови Кропивницького Олександр Мосін. Посадовець також прокоментував ажіотаж навколо постанови Дніпропетровського апеляційного суду щодо скасування рішення міжвідомчої комісії з облаштування індивідуального опалення в обласному центрі.
Зокрема, постановою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 5 квітня 2018 року у справі № 405/6254/16-а було визнано протиправним та скасовано п. 2 рішення міжвідомчої комісії з улаштування індивідуального опалення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, оформлене протоколом № 5 від 15 липня 2016 року.
– Позиція міської влади повністю збігається з правовою, – наголосив Олександр Мосін. – Законодавством чітко визначено, що відключатись від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів можна лише окремими житловими будинками. Відокремлювати окремі приміщення не можна. Тому постанова, прийнята Дніпропетровським апеляційним судом, лише підтвердила цю норму.
Олександр Мосін також зауважив, що за дорученням міського голови було окреслено чітку позицію щодо питання модернізації системи теплопостачання, яка у Кропивницькому розбалансована на 65 відсотків. За словами заступника міського голови, ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” втратило споживача: при потужності у 615 гігакалорій на годину теплогенеруюче підприємство в опалювальний сезон використовує лише 117, а обладнання котелень лишається старе, 60 – 70 років. Тому сьогодні перед міською владою стоїть надважливе завдання — модернізувати систему теплопостачання міста на обох підприємствах.
– Міжвідомча комісія ухвалила рішення — відокремлювати квартири в багатоповерхових будинках постояково, – зазначив Олександр Мосін. – На сьогодні в багатоквартирних будинках – більше тисячі стояків уже відокремлено від централізованого опалення, а це значна економія, коли є можливість не подавати теплоносій на восьмий – дев’ятий поверхи.
Рішення відключати одну – дві квартири на стояку, що залишились із централізованим теплопостачанням, або цілий будинок знайшло відображення у програмі міської ради про оптимізацію системи теплозабезпечення. Відповідно до неї, у Кропивницькому від централізованого опалення буде відокремлено близько 100 будинків, а у селищі Новому заплановано реконструкцію малої котельні та закриття старої. Крім того, у міській раді проведено кілька консультацій із фахівцями в галузі теплофізики та теплоенергетики щодо розробки схеми теплопостачання, за якою відбуватиметься реорганізація. Це – перші кроки на шляху до оптимізації системи теплозабезпечення обласного центру.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38616 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua