МЕНЮ


24 листопад 2016 - 15:51

Внесок у спортивне майбутнє


Інвестувати у розвиток спортивної інфраструктури області стало для ПАТ "Кіровоградобленерго" доброю традицією. Черговий крок – реалізація першого етапу масштабної реконструкції залу ТОВ "Енерго-спорт", що в Кропивницькому.
Постійними відвідувачами спорткомплексу є більше 600 жителів міста різних вікових категорій. На його базі проводяться змагання як місцевого, так і всеукраїнського рівнів (зокрема, спартакіада людей з обмеженими можливостями "Сила духу"), функціонують футбольний клуб "Олімпік", дитячі секції з футболу і художньої гімнастики, працюють волейбольні групи, тренуються бадмінтоністи… Однією з основних проблем залу було те, що за спортивними подіями могли спостерігати хіба-що кількадесят глядачів – місця для розміщення більшої кількості бажаючих повболівати за улюблену команду просто не було. Для того, аби розмістити глядацькі трибуни, демонтували одну зі стін й добудували понад 100 квадратних метрів приміщення залу. Тепер він вміщує 200 глядачів. Із використанням найсучасніших технологій реставрували паркетне покриття, капітально відремонтували стіни й стелю, пласку покрівлю змінив шатровий дах, зал отримав нові системи опалення, вентиляції й освітлення.
Роботи розпочалися у травні 2016 року, а 21 листопада оновлена спортивна споруда вже зустрічала гостей. Участь у її відкритті взяли голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, голова облради Олександр Чорноіваненко, міський голова Андрій Райкович, секретар міської ради Андрій Табалов, заслужений тренер України Вадим Бондар. Вітав гостей свята голова правління ПАТ "Кіровоградобленерго" Олександр Стрюченко.
В своїх виступах керівники області й міста відзначили вагомий внесок компанії у розвиток спорту в регіоні. Подяку ОДА було вручено Олександру Стрюченко, подяку від обласної ради отримав директор ТОВ "Енерго-спорт" Юрій Тітенко, відзнакою міського голови нагороджено інструктора з фізичної культури і спорту ПАТ "Кіровоградобленерго" Віталія Дяденка.
Завершилися урочистості товариською грою між футбольними командами ПАТ "Кіровоградобленерго" і факультету фізичного виховання КДПУ імені Володимира Винниченка, в якій енергетики здобули переконливу перемогу.
Сергій БОГОМІЛЬЧУК,
прес-секретар ПАТ "Кіровоградобленерго"24 листопад 2016 - 22:38
Vitaliy (вст)

Отдельное спасибо Обленерго за возможность заниматься любимой игрой!с момента реконструкции комплекса "Спартак" регулярно занимаемся на нем..большой привет на только "Деду" и Титенку...надо отдать должное и Олегу Ковальскому!!!обленерго за спорт респект!

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37934 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua