МЕНЮ


12 грудень 2017 - 14:09

Воїнам України – честь і слава!


Урочистості з нагоди 26-ї річниці Збройних сил України відбулись шостого грудня в обласній філармонії. Військовослужбовців та волонтерів вітали керівники міста й області, представники громадськості, всі небайдужі люди, які щодня докладають максимум зусиль, щоб наша армія міцнішала, розвивалась і стала справжнім захисником народу.
Гостей заходу на сходах обласної філармонії вітав гарнізонний військовий духовий оркестр.
А розпочались урочистості із внесення до зали Державного прапора України, виконання державного гімну та звернення до присутніх заступника начальника гарнізону з виховної роботи підполковника Олега Молчанова.
Від імені міського голови та депутатів міської ради Кропивницького військових привітав зі святом та вручив їм заслужені відзнаки заступник міського голови Олександр Грабенко.
– Українська армія молода, але вже загартована на полі бою, пишається, як і весь український народ, тими героями, які не шкодували свого життя в ім’я збереження цілісності та незалежності держави, – звернувся до всіх присутніх Олександр Грабенко. – Такою сильною і високопатріотичною вона стала не так давно, хоча завжди в її лавах перебували у більшості своїй чесні та відважні, вірні присязі військовослужбовці. Високу ціну платять українські воїни за кожен метр відвойованої землі, за кожну відвойовану бойову позицію. Тому турбота про кожну військову частину, про кожного з військовиків є пріоритетом і міської влади.
Заступник міського голови нагородив почесною грамотою міської ради та її виконавчого комітету офіцера штабу військової частини А 0680 Дениса Чернявського.
Привітати військовослужбовців піснею завітав на урочистості батько загиблого розвідника 3-го окремого полку спеціального призначення, волонтер Володимир Бурко. А волонтери й мешканці звільнених територій Донецької та Луганської областей не втомлювались у кожному своєму виступі висловлювати подяку військовикам за їхню нелегку службу, героїзм та самовідданість у справі захисту Батьківщини.
Крім того, волонтери Оксана Червоная та Андрій Д’яченко вручили 34-м кропивницьким спецпризначенцям народну нагороду – “Срібного вовкулаку”.
Музичні вітання для кропивницьких військовослужбовців лунали у виконанні актриси Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького Олесі Бушмакіної та артистів академічного театру музики, пісні й танцю “Зоряни”.
Наш кор.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41552 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua