МЕНЮ


18 лютий 2011 - 10:35

"Водії, будьте ввічливими"


– Майже 90 відсотків особового складу нашого підрозділу мають вищу освіту і займаються спортом, – каже інспектор з профроботи відділу ДАІ з обслуговування м. Кіровограда Олександр Михайлов. – Керівник відділу Олексій Прокопчук не тільки приділяє багато уваги професійній підготовці підлеглих, а й націлює їх на те, щоб були ввічливими і тактовними у стосунках з учасниками дорожнього руху. До речі, цього від працівників ДАІ вимагають і службові інструкції. А щоб учасники дорожнього руху мали можливість оперативно скаржитися на наших інспекторів, на бортах автомобілів ДАІ нанесено номер телефону довіри.

Утім, інспектори часто самі стають об’єктами відвертого хамства. Найчастіше це трапляється, коли вони зупиняють підпилих водіїв. Порушники телефонують впливовим друзям чи родичам, ображають наших працівників, погрожують їм позбавленням звань та звільненням з роботи. Є й такі, що дозволяють собі "підрізати" авто непрестижних марок, вмикати звуковий сигнал біля лікарень та шкіл, оббризкувати пішоходів водою з калюж. Так що, шановні водії, будьте культурними й ви.

Від редакції. "Вечірня газета" не раз публікувала матеріали про недоброчесних працівників ДАІ, викритих міліцейською службою внутрішньої безпеки. Та ми цілком згодні із думкою Олександра Михайлова про те, що й не всі водії – праведники. Деякі з них навіть нападають на інспекторів ДАІ. Один із таких випадків трапився близько року тому в Кіровограді.

Того лютневого вечора інспектор дорожньо-патрульної служби зупинив біля обласної лікарні водія "Тoyota Land Cruiser". Це не сподобалося пасажиру позашляховика – він, вийшовши із салону, ударив міліціонера головою в обличчя. Не стерпівши такого нахабства, співробітник державтоінспекції покликав на допомогу колег, і невдовзі його кривдник давав пояснення у відділенні міліції. Було порушено кримінальну справу, володареві міцної голови інкримінували "умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням ним службових обов’язків" – злочину, який, згідно із Кримінальним кодексом України, карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на такий же термін.

Та світ не без добрих людей – за обвинуваченого вступився колектив державного підприємства "Татарбунарський виноробний завод" (Одеська область), де обвинувачений працює директором. Винороби звернулися до Кіровського районного суду Кіровограда з проханням передати шефа їм на поруки.

З’ясувавши, що обвинувачений ніколи раніше не застосовував голову для побиття людей, суддя постановив звільнити його від кримінальної відповідальності і передати на поруки підлеглим.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35583 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua