МЕНЮ


4 серпень 2017 - 14:50
Водії тролейбусів вчились допомагати людям з особливими потребами

Такі навчання влаштували фахівці КП «Електротранс» спільно з волонтерами.
Громадським транспортом люди у візках користуються нечасто, бо не завжди навіть сплановані поїздки вдаються. За словами самих візочників, бувають такі ситуації, коли тролейбус зупиняється на великій відстані від зупинки. У таких випадках пандус лягає не на бордюр, як треба, а на дорогу, але так людина у візку не потрапить до тролейбуса. А водій, як би не хотів, не зможе підняти візок, оскільки вага його не менше 150 кілограмів.
– Щоб уникати у майбутньому подібних ситуацій, в «Електротрансі» вирішили навчити персонал, як допомогти у транспорті людині з інвалідністю, – повідомив начальник КП «Електротранс» Олександр Луценко. – На занятті водіям спочатку озвучили кілька правил, а потім знання вони зможуть застосувати на практиці.
Спочатку водії допомагали візочникам заїжджати в транспорт, тут головне – лише підстраховувати. Потім посадили у візочки водіїв тролейбусів та кондукторів, щоб вони на собі відчули, як важко заїжджати в транспорт на візку.
Такі навчання на підприємстві проводитимуть і надалі. А люди у візочках отримали телефони диспетчерів, аби заздалегідь попереджати «Електротранс» про свої виїзди.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 1.96692 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua