МЕНЮ


18 лютий 2011 - 16:35

Водії, які порушують Правила, намагаються уникнути відповідальност


З початку поточного року працівниками ДАІ зафіксовано уже 7 подібних фактів. Зібрані матеріали було направлено до прокуратури для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

Громадяни, порушуючи ПДР, по-перше, переступають закон, по-друге, піддають небезпеці, окрім свого, життя та здоров’я інших учасників дорожнього руху, по-третє, намагаючись за допомогою грошей уникнути відповідальності, скоюють ще одне правопорушення.
Працівники міліції нагадують, що законодавством України передбачено відповідальність не лише за отримання хабара, а і за його дачу. Згідно ст. 369 Кримінального Кодексу України за подібні дії передбачено покарання у вигляді штрафу, обмеження волі чи позбавлення волі на строк від трьох років. Тож правоохоронці закликають водіїв дбати про свою безпеку і безпеку оточуючих, а також попереджають, що спроби уникнути відповідальності за допомогою дачі хабара, можуть призвести до більш серйозних наслідків.

Про це повідомляє ВЗГ УМВС України в Кіровоградській областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36858 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua