МЕНЮ


27 травень 2005 - 13:42

Володимир Литвин: „ПРАВИЛА „ДРУЗЯМ — УСЕ, ВОРОГАМ — ЗАКОН" ПОТРІБНО УНИКАТИ"


Нереальним Литвин називає і перенесення виборів у парламент на більш пізній термін чи розведення в часі виборів у парламент і місцеві ради, хоча і вважає це доцільним.

Відповідаючи на питання про політичну реформу, Литвин підкреслив, що вона потрібна, але форми і методи, якими вона починалася, дискредитували цю ідею. Він вважає, що сьогодні необхідно ставити питання, чи готова влада до цієї реформи. За його словами, поки що йде діалог, і кожна зі сторін виражає своє бачення. Литвин також висловив думку, що якщо скасовувати реформу, то все одно необхідно у Конституцію внести хоча б одну зміну, що президент України є главою виконавчої гілки влади. "Тоді не буде кілька Кабмінів, не буде протистояння відкритого і прихованого, тоді усі будуть працювати на результат, необхідний Україні", — сказав спікер.

У ході виступу Литвин висловився також за те, щоб прийняти закон про опозицію, "щоб опозиція діяла в законодавчих рамках і не боялася політичних переслідувань". "Необхідно зробити так, щоб у нас у державі не діяло правило Франко: "Друзям — усе, ворогам — закон", — заявив спікер.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35991 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua