МЕНЮ


26 липень 2005 - 12:20

ВОЛОДИМИР ЛИТВИН: «УЛЬТИМАТУМ НЕ СПРИЯЄ ВСТАНОВЛЕННЮ ДІАЛОГУ”


«Це залежить не тільки від нас, але і від партнерів по переговорах. А також від статусу парламентерів», — сказав Литвин.

При цьому спікер Верховної Ради відзначив, що «ультиматум не сприяє встановленню діалогу. Ми не сприймаємо «цінних вказівок» з приводу того, хто повинен бути в партії, кого ми зобов’язані приймати, а кого виключати, з ким співробітничати і кого слухатися. Коли з нами розмовляють у такому тоні, та ще через посередників, це, напевно, означає тільки одне: нашу організацію не бажають бачити партнером», — вважає лідер НПУ.

Литвин також повідомив, що хотів би, щоб Народна партія стала вагомою політичною силою. Для цього, на його думку, «необхідно наростити м’язи, підвищити популярність НПУ, і лише після цього має сенс вести повноцінні переговори. Якщо ми, зрозуміло, хочемо вести ці переговори на рівних». На думку голови парламенту, питання консультацій про злагоджені дії різних політичних сил у майбутньому парламенті зараз стоїть більш гостро, ніж питання створення блоку.

Володимир Литвин також спростував інформацію про проведення передвиборчих переговорів з Президентом Ющенком, відзначивши при цьому, що «тому дуже забавно чути міркування деяких осіб, які все вже вирішили і всіх уже розставили. Не думаю, що ці люди можуть і повинні виступати в ролі прорікаючих істину в останній інстанції».

Більше того, спікер Верховної Ради припустив можливість об’єднання НПУ з «Єдиною Україною». На питання про те, що дасть Народній партії укладення подібного договору, Литвин відповів, що це відкриє шлях для двосторонніх консультацій, для узгодження політичних позицій. У цей процес можуть бути також залучені партії і суспільні організації. «Ми просто краще розумітимемо один одного», — сказав лідер НПУ.

З приводу відставки Прем’єр-міністра Тимошенко голова парламенту заявив, що вважає її маловірогідною. Не «думаю, що хто-небудь поставить питання про відставку уряду. З подібною ідеєю може виступити тільки Президент України. Проте я переконаний, що він цього не зробить, тому що Віктор Андрійович напевно прораховує наслідки подібного кроку».Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37996 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua