МЕНЮ


5 грудень 2015 - 22:11

Вони бачать світ на відстані руки


Незадовго до Міжнародного дня інвалідів (3 грудня) кіровоградський міський голова Андрій Райкович разом із начальником відділу соціальної підтримки населення міської ради Юлією Вовк зустрівся з кіровоградцями із вадами зору в клубі навчально-виробничого підприємства УТОС. 35 надзвичайно мужнім людям, які попри всі негаразди вміють добре працювати й достойно відпочивати (про що свідчив підготовлений учасниками творчих колективів концерт з нагоди свята), він вручив матеріальну допомогу.

– Нам всім є у вас чому повчитись, – зазначив міський голова. – Ви надзвичайно самостійні і самодостатні люди. І завдання міської влади — всіляко вас підтримувати і пам’ятати про ваші потреби. Є чимало проблем, які міська влада ще не вирішила. Але ми зробимо все для того, щоб всі офіційні установи, магазини, інші заклади обслуговування були обладнані пандусами, спеціальними пристроями для людей з обмеженими можливостями, щоб у місті було більше встановлено звукових світлофорів, а тротуари були більш придатними для пішоходів.

Також очільник міста пообіцяв, що зустрічі із людьми з обмеженими можливостями відбуватимуться не лише з нагоди свят, а повсякчас, адже влада повинна пам’ятати про потреби інвалідів і вирішувати їх.

Як сказала заступник директора із соціальних питань підприємства Валентина Раєва, людям з обмеженими можливостями дуже важливо зуміти реалізувати себе в житті.

– Головне – максимально залучити неповносправних людей до активного життя, допомогти їм реалізуватись, щоб вони жодним чином не відчували себе чимось обділеними та нікому не потрібними, – переконана Валентина Миколаївна. – Наше гасло “Я бачу світ на відстані руки” досить промовисте, адже як по-іншому донести до оточуючих те, що відчуває людина, позбавлена головної можливості – бачити все, що відбувається навколо.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37151 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua