МЕНЮ


5 липень 2013 - 11:31

Вони – майбутнє нашої держави


– Усі ви – майбутнє нашої держави, і я бачу, що воно в надійних руках, – підкреслив міський голова. – Бажаю всім вам щастя, здоров’я, благополуччя, успіхів у громадському, професійному і у вашому особистому житті!

Олександр Саінсус та заступник міського голови Вадим Дрига за високий професіоналізм, сумлінну працю, та активну життєву позицію вручили грамоти Кіровоградської міської ради і виконавчого комітету, подяки міського голови та пам’ятні подарунки більш ніж двом десяткам хлопців та дівчат, зокрема й голові та членам молодіжної ради при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради.

Четвертий рік поспіль улітку міська влада працевлаштовує на оплачувані громадські роботи охочих потрудитися й заробити школярів і студентів. Тим чотирьом десяткам з них, які цьогоріч розпочали свою трудову діяльність на об’єктах “Тресту зеленого господарства”, Олександр Саінсус і Вадим Дрига вручили трудові книжки.

А завершилася зустріч керівництва міської ради з молоддю виконанням ученицею музичної школи № 2 ім. Ю. Мейтуса Сніжаною Шевцовою її власної пісні “Країна мрій” та спільним фотографуванням.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38035 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua