МЕНЮ


15 серпень 2014 - 13:34

Вони першими рвалися у бій


У п’ятницю, 15 серпня, мешканці міста попрощалися з двома бійцями 34 кіровоградського батальйону територіальної оборони Віталія Петровича та Романа Крадожона.

Лихо прийшло в Україну і пронеслося долями тисяч наших співгромадян, вириваючи з життя кращих з кращих, які встали на захист рідної Вітчизни, боронячи її територіальну цілісність та незалежність. Наш народ платить високу ціну за свою свободу та незалежність.

13 серпня в зоні проведення активної фази антитерористичної операції в місті Горлівка Донецької області під час збройної сутички з бойовиками, обстрілу вогневих позицій наших підрозділів з мінометів, реактивних систем залпового вогню та гармат загинули військовослужбовці Збройних Сил України 34 батальйону територіальної оборони Віталій Петрович (1981 року народження) та Роман Крадожон (1977 року народження). Вони загинули, як справжні герої. Це важко і боляче для всіх нас, для країни, для рідних – це непомірна втрата. Бути солдатом – значить, не відокремлювати свою особисту гідність від гідності за свою державу. Віталій Іванович та Роман Павлович були призвані на військову службу під час мобілізації і стали одними з перших, хто став на захист своєї Батьківщини. Два місяці вони готувались до бойових дій в зоні АТО, але кожного дня запитували: "Коли ж нас відправлять туди? Коли ми підемо?" Звертались до командування з настійливим проханням якнайшвидше направити їх на схід країни. Не крилатими гаслами вони висловлювали свою любов до Батьківщини, а віддавши за неї найцінніше – життя. Пам’ять про них назавжди залишиться у наших серцях.

Свої щирі співчуття родинам загиблих героїв висловили голова Обласної державної адміністрації Олександр Петік, голова обласної ради Олександр Черноіваненко, секретар міської ради Іван Марковський, голова Кіровоградської райдержадміністрації Віктор Дайдакулов та заступник командира першої спеціальної бригади територіальної оборони по роботі з особовим складом підполковник Володимир Мазуряк.

– Ми зробимо все необхідне, щоб вічна пам’ять про наших земляків, які віддали своє життя за Батьківщину, назавжди залишилась в серцях кіровоградців, – звернувся до присутніх Іван Марковський. – Перед їхніми родинами ми залишаємось у непомірному боргу, зробимо все для того, щоб сім’ї героїв відчували постійну турботу з боку міської влади, увічнимо пам’ять тих, хто віддав життя у боях за Батьківщину, у меморіалах та назвах вулиць.

Роман Крадожона поховали в рідному селі Велика Северинка Кіровоградського району, а Віталія Петровича – на Алеї Слави на Рівненському кладовищі Кіровограда. П’ятниця, 15 серпня, у Кіровограді була оголошена днем скорботи.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38931 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua