МЕНЮ


31 травень 2013 - 13:57

Вони всі – переможці!


У Кіровограді відроджено фестиваль дитячої творчості «Повір у себе» для дітей з особливими потребами. Іцініатором цієї доброї справи виступив міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Понад шістдесят діточок зібралися сьогодні в актовій залі Кіровоградської міської ради, аби продемонструвати свої таланти та здібності. Під час відкриття фестивалю їх привітали заступник міського голови Вадим Дрига та директор центру Олег Краснокутський.

– Символічно, що фестиваль «Повір у себе» відроджено саме в рік, який оголошено Президентом України Віктором Януковичем, Роком дитячої творчості, – підкреслив Вадим Дрига. – Висловлємо вдячність всім, хто долучився до організації цього заходу, вітаємо всіх його учасників і бажаємо їм подальших творчих успіхів та натхнення.

– Не так давно під час зустрічі з представниками громадських організацій, які опікуються дітьми з обмеженими фізичними можливостями Вадим Дрига та я як депутати міської ради пообіцяли, що відродимо фестиваль «Повір у себе», який із року в рік проводився на Кіровоградщині і гуртував навколо себе обдарованих талановитих дітей. Ми цю обіцянку виконали, відродивши його у місті. Сподіваємося, в подальшому він знову проводитиметься і на обласному рівні. Це не було б можливо без активної підтримки громадських організацій, батьків, самих дітей. Сьогодні не буде переможців і переможених – переможцями є всі учасники цього фестивалю!

Дітлахи представили на фестивалі свої мистецькі вироби (вишивки, малюнки, вироби з кольорового паперу), декламували вірші, співали пісні, танцювали. Щасливі обличчя дітей, горді батьки, радісні і задоволені глядачі – це результат роботи організаторів заходу. . Тож свято дитинства, творчості і добра відбулося.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36971 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua