МЕНЮ


28 березень 2014 - 14:58

Вони – юні, та руки у них – золоті


З 23 по 28 березня у Кіровограді проходила 32-а Всеукраїнська олімпіада з трудового навчання. Її учасниками стали більше 80 учнів 9-х та 11-х класів – переможців обласних турів з 25 регіонів України. Кіровоградщину представляли школярі з обласного центру та Світловодська. Конкурсні випробування відбувались на базі НВК №26.

Як повідомив заступник директора з навчально-організаційної діяльності Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського Василь Нудний, прекрасна виробнича база НВК №26 дозволила учасникам олімпіади повністю розкрити всі свої навички та вміння, продемонструвати майстерність в роботі з тканиною, деревом та фанерою. Окрім виробничих змагань, програма олімпіада включала й проведення майстер-класів для керівників команд.

Також широкою та насиченою була культурна програма для гостей – екскурсії містом, відвідання обласних краєзнавчого та художнього музеїв, молодіжного вечора у клубі “Провокатор”, а в обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Л. Кропивницького – гала-концерту “Театральна молодь креативного міста” (на цьому заході учасників вітали заступник міського голови Вадим Дрига та начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко). Також юні умільці відвідали виставку творчих робіт кіровоградських школярів. Художні колективи Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості представили учасникам олімпіади яскраве театрально-хореографічне дійство “Від ремесла до творчості: таємниці майстра”.

Фінальний етап змагань Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання проходитиме сьогодні.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.22514 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua