МЕНЮ


31 жовтень 2014 - 16:13

Вони захищали нашу незалежність


У переддень 70-річчя визволення України від нацистської окупації, 27 жовтня, у Кіровоградській міській раді вшанували воїнів-земляків – учасників АТО, які віддали свої життя за нашу свободу і незалежність.

У цьому врочистому заході взяли участь рідні загиблих, їхні побратими, а також ті наші краяни, які після поранень, отриманих у Донецькій та Луганській областях, перебувають нині на лікуванні. До рідних воїнів, що відійшли у вічність, звернувся зі словами підтримки секретар міської ради Іван Марковський. Він запевнив їх у тому, що міська влада зробить усе можливе, щоб розділити із ними важкий тягар їхніх турбот. Про жертовність полеглих та необхідність пам’ятати про них сказав і заступник командира однієї з кіровоградських військових частин Микола Поровський.

За мужність і відвагу, виявлені під час виконання військового обов’язку, особистий внесок у забезпечення цілісності та недоторканності суверенної території України Іван Марковський нагородив (посмертно) військовослужбовців, загиблих у зоні АТО (загалом – 23 особи), відзнаками виконавчого комітету Кіровоградської міської ради "За мужність" ІІ ступеня, які вручив рідним героїв разом з матеріальною допомогою.

Відповідно до затвердженої міською радою Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їхніх сімей – мешканців Кіровограда, секретар міської ради також передав кошти на лікування після отримання поранення під час військової служби сімнадцятьом військовослужбовцям кіровоградських частин.

Цього ж дня родини учасників антитерористичної операції, військовослужбовці та інші його учасники відвідали Рівненське, Лелеківське, Старобалашівське і Далекосхідне кладовища, де пом’янули полеглих і поклали на їхні могили квіти.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40008 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua