МЕНЮ


11 вересень 2015 - 11:20

Восени будуть входини


Дитяче інфекційне відділення центральної кіровоградської міської лікарні на території колишньої фортеці має бути готовим прийняти пацієнтів до 15 жовтня, а паліативне відділення – розпочати працювати до кінця листопада.

Таке завдання секретар міської ради Іван Марковський поставив перед управлінням капітального будівництва міської ради та підрядними організаціями, які нині проводять капітальні ремонти корпусів медичного закладу, під час ознайомлення з перебігом ремонтних робіт. Ремонт інфекційного відділення триває три місяці. У міському бюджеті на нього було передбачено 370 тисяч гривень. Найскладніші роботи на об’єкті вже виконано, нині у відділенні працюють штукатури, які завершують оздоблювальні роботи. Іван Марковський звернув увагу будівельників на необхідність ремонту і фасаду будівлі.

– Це буде неправильно, якщо приміщення, у якому зроблено якісний внутрішній ремонт, де встановлено сучасне дороге обладнання, буде не відремонтоване ззовні, – наголосив секретар міської ради. – Будівельники почистять фасад, пофарбують його, облицюють плиткою фундамент – і роботу буде завершено.

Важливість введення в експлуатацію інфекційного відділення відзначив головний лікар центральної міської лікарні Олександр Артюх. Він підкреслив, що в лікарню везуть інфекційних хворих не тільки з Кіровограда, а й з усієї області. Там працюють висококласні спеціалісти, вони готові надавати належну медичну допомогу.

– Цього року завдяки підтримці міської влади лікарня отримає відділення на 65 ліжок, – розповідає Олександр Артюх. – Це значно розширить наші можливості у лікуванні інфекційних захворювань.

Приміщення, де знаходитиметься паліативне відділення, фактично створюють "з нуля". Стару будівлю розібрано до каркасу, на ній буде нова покрівля з металопрофілю, стіни утеплять сучасними матеріалами. У відділенні, розрахованому на 25 пацієнтів, заплановано створити комфортні умови в одно- та двомісних палатах з усіма зручностями.

– Сьогодні в Кіровограді є родини, які піклуються про своїх невиліковно хворих родичів, – зазначив Олександр Артюх. – Для них це надзвичайно велике навантаження, насамперед психологічне. Відкриття паліативного відділення дасть нам змогу надавати таким сім’ям суттєву допомогу, полегшити їм життя на певний час. Це – важливий соціальний проект для міста. Ми йшли до цього майже три роки і тільки тепер у тісній співпраці з міською владою виходимо на фініш у його реалізації. Медичні працівники пройшли необхідну підготовку, обладнання придбано. Тепер справа за будівельниками, вони працюють весь світловий день і без вихідних, тож переконаний, що не підведуть.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37025 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua