МЕНЮ


17 березень 2017 - 06:52

Вперше відзначили день українського добровольця


14 березня міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов покладанням квітів на алеї Пам’яті на Фортечних валах вшанували подвиг українських добровольців. В урочистостях взяли участь військовослужбовці, ветерани АТО, інші містяни.
14 березня було визначено Верховною Радою Днем українського добровольця, щоб вшановувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України.
– У День українського добровольця ми прийшли на алею Пам’яті, щоб згадати наших загиблих героїв, – зазначив міський військком Владислав Зуєв. - Перші дві хвилі мобілізації на 90 відсотків складалися з добровольців – це понад тисяча військовослужбовців лише з нашої області, які пішли до Збройних сил України у найскладніший для нашої держави період.
Цього ж дня Андрій Райкович вручив у міській раді іменні годинники демобілізованим військовослужбовцям Андрію Бойку та Віталію Вязовцеву.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36819 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua