МЕНЮ


9 серпень 2019 - 11:14

Європейськи союз – українській поліції


7 липня поліцейські Кіровоградщини отримали від консультативної місії Європейського союзу обладнання більш ніж на 600 тисяч гривень.

Відбулося це за участі голови КМЕС Антті Хартікайнена та керівника головного управління поліції Кіровоградської області Романа Козьякова, фахівців й експертів КМЕС і НПУ, повідомляє cектор комунікації поліції Кіровоградської області у рамках реалізації пілотного проекту нової моделі головного управління Національної поліції, який діє в області з листопада 2018 року.

Серед обладнання – комп’ютери та принтери, витратні матеріали до них, високоякісні фотокамери, кілька видів криміналістичних валіз, укомплектованих всім необхідним, у том у числі «біологічна валіза», а також спеціальне освітлення, яке дозволить експертам на місці пригоди якісно зібрати речові докази навіть у темний час доби.

– Ми продовжуємо реалізацію проекту досить успішно. Поліцейські області раніше вже пройшли низку спеціальних тренінгів, а тепер матимуть усе необхідне для якісного виконання своєї роботи. Обладнання, яке ми передали, – невелика частина допомоги, передбаченої умовами проекту. Місія продовжуватиме і надалі надавати ГУНП стратегічні поради та практичну допомогу, – запевнив Антті Хайтікайнен.

Роман Козьяков подякував представникам КМЕС та висловив переконання, що спільна робота зі впровадження у роботу поліції регіону кращих європейських практик, спрямованих на якісне розкриття та розслідування злочинів, профілактики правопорушень, поглиблення взаємодії з населенням, триватиме й надалі.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38248 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua