МЕНЮ


class="cn_news_even">
28 квiтень 2016 - 10:53

Вручили ордери на квартири


Врученням ордерів на квартири вдовам та рідним загиблих учасників АТО ознаменувалась зустріч міського голови Андрія Райковича та секретаря міської ради Сергія Бойка з родинами героїв.

В урочистій обстановці взаємної поваги та розуміння документи на квартири отримали дружина загиблого військовослужбовця Дмитра Придатка Анастасія Кашпур, мати загиблого учасника АТО Володимира Тигняна Лада Миколаївна, дружина загиблого в ході бойових дій на сході країни Дмитра Андрусенка Катерина Грушова, а також колишній військовослужбовець, інвалід першої групи Михайло Берега.

Міський голова привітав всіх присутніх із Світлим святом Воскресіння Христового і запевнив, що міська влада зробить все належне, щоб родини полеглих героїв не відчували себе покинутими та самотніми у вирішенні своїх проблем. Також він побажав усім миру та злагоди, наповнення життя високим людським змістом заради дітей, заради майбутнього. А ще повідомив, що міська влада зробила все належне, щоб напередодні поминальних днів привести у порядок міські кладовища, де поховані воїни АТО, зокрема Алею почесних поховань на Рівненському кладовищі.

Привітати родини полеглих за незалежність та єдність України із святом Великодня прийшли й маленькі вихованці одного з дитячих садків Артем Назаров та Мілана Щербина. А єпіском Кіровоградський та Голованівський Марк попросив не впадати у відчай за полеглими в боях чоловіками та синами, адже вони виконали найсвятіший обов’язок – захистили мир та спокій у своїй державі, а тепер стали янголами-охоронцями для своїх рідних.

Всі присутні окрім теплих слів вітань отримали ще й подарунки.

Оксана ВЕРСТЮК
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 Погода, Новости, загрузка...
pgt 0.22813 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua