МЕНЮ


8 березень 2013 - 14:43

Всіляко сприяти розвитку позашкільної освіти


За словами Андрія Ніколаєнка, нинішнього року планується провести реконструкцію приміщення обласного центру дитячо-юнацької творчості. Крім того, він підкреслив, що жоден із дитячо-юнацьких центрів, що діють у районах та містах, не закриють, а навпаки – робота таких закладів наповнюватиметься новим змістом. Головна мета, яка ставиться перед чиновниками, – забрати дітей з вулиць, зайняти їх корисними й цікавими справами у гуртках та секціях. Це дозволить знизити рівень дитячої злочинності.

Також голова ОДА повідомив, що у рамках соціальних ініціатив Президента України щодо підвищення якості життя для сімей з дітьми, буде збільшено розмір допомоги родинам, в яких є діти-інваліди, малозабезпеченим сім’ям, допомоги на дітей-сиріт й таке інше.

У контексті реалізації іншої складової соціальних ініціатив – забезпечення сімейного затишку й опіки кожної дитини, особливу увагу слід приділити сім’ям, які опинилися в кризовій ситуації. Як зауважив Андрій Ніколаєнко, в області таких сімей виявлено більше 4,5 тисяч, і кожна з них повинна бути забезпечена соціальним супроводом.

Ішлося на брифінгу і про плани влади щодо оновлення обласної дитячої лікарні. Зокрема, з огляду на те, що приміщення цього закладу замалі для виконання поставлених перед ним завдань, зараз розглядається питання про розміщення окремих його відділень на базі спеціалізованого лікувального закладу, що обслуговує працівників Інгульської шахти.

На прес-конференції також було озвучено приємну новину – обласну школу мистецтв професора Анатолія Короткова визнано лідером у рамках Національної рейтингової програми "Діловий імідж України" за видатний внесок у розвиток культури й освіти.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37555 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua