МЕНЮ


30 березень 2011 - 11:39

Всі - на медогляд!


За словами Лариси Андрєєвої, новій міській владі дісталась у спадок досить складна ситуації в галузі охорони здоров’я обласного центру. У Кіровограді – високі показники захворюваності на туберкульоз, онкологічні, серцево-судинні хвороби. Тож, зважаючи на те, що головне у медицині – профілактика, завчасне виявлення, а потім своєчасне лікування захворювання, міська влада розпочинає проведення профілактичних оглядів населення у мікрорайонах міста. Спочатку – у віддалених, наголосила Лариса Андрєєва.

Бригади медиків прийматимуть усіх бажаючих. У кожному з визначених мікрорайонів вони працюватимуть протягом 3 – 4-х днів, якщо виникне потреба – і більше. Мешканці матимуть можливість пройти обстеження за допомогою спеціального діагностичного обладнання – флюорографа, УЗД-апарата, електрокардіографа, пересувного гінекологічного кабінету.

В.о. начальника управління охорони здоров’я Лариса Кудрик та заступник начальника управління Тамара Беспалова розповіли, що кіровоградці зможуть пройти первинний онкологічний огляд, отримати консультацію хірурга, терапевта, офтальмолога, здійснюватимуться лабораторні обстеження.

Головна мета акції – наблизити медичні послуги до населення, підкреслила заступник міського голови. Медичні працівники самі приїдуть у кожен мікрорайон. Завдяки спільним зусиллям міської влади, депутатського корпусу, лікарняних закладів усі обстеження, консультації, лабораторні дослідження – безкоштовні.

Першими, повідомила Лариса Андрєєва, мають змогу пройти такий медичний огляд жителі мікрорайону Завадівки. Прийом проходитиме з 4 по 8 квітня з дев’ятої до п’ятнадцятої години у приміщенні загальноосвітньої школи №12, за адресою: вулиця 50 років Радянської Армії 9. Завадівку обрали першою через те, що це – найвіддаленіший від лікувальних закладів мікрорайон, підкреслила Лариса Миколаївна. До поліклініки №3, яка обслуговує жителів Завадівки, – близько десяти кілометрів, протяжність самого мікрорайону – близько п’яти. Крім того, тут доволі складна екологічна обстановка через наявність сміттєзвалища, видобуток урану, до того ж більшість мешканців – пенсіонери, які потребують особливої уваги медиків.

На черзі – Балашівка, Лелеківка, 101-й мікрорайон, Никанорівка, Катранівка, Кущівка.

Про місце та час прийому лікарів в рамках акції у кожному мікрорайоні Кіровограда буде повідомлено у засобах масової інформації, через квартальні комітети, ЖЕКи, оголошення у громадському транспорті.

За довідками можна звертатись до поліклініки КЗ “Центральна міська лікарня м.Кіровограда” за адресою: м.Кіровоград, вул.Кропивницького 22, тел.22-94-97Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38009 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua