МЕНЮ


30 липень 2010 - 10:05

„Всесвітній біг заради гармонії” на Кіровоградщині


Протягом 3-х діб з 26 по 28 липня 2010 року керівництво та мешканці Голованівського, Ульяновського та Гайворонського районів, гостинно зустрічали хлібом-сіллю та вітали учасників естафети. Упродовж маршруту до бігунів приєднувались керівники районів та селищ області, представники спортивних організацій, учні та всі бажаючі пронести палаючий факел, передаючи його із рук в руки з метою викликати почуття доброї волі серед людей в усьому світі.

В районних центрах області команду міжнародної факельної естафети зустрічали спортивно-масовими та культурно-мистецькими заходами за участі спортсменів та художніх колективів.

28 липня представники Гайворонського району передали естафету Вінничанам.

Етап міжнародної факельної естафети „Всесвітній біг заради гармонії” на території Кіровоградської області проведено за підтримки управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” та місцевих органів влади.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3691 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua