МЕНЮ


13 сiчень 2017 - 11:49

Вшанували і полеглих, і живих


Восьмого січня, у день 73-річчя визволення Кропивницького від нацистської окупації, ветерани, представники місцевої влади, громадськість міста прийшли до військово-меморіального кладовища, щоб вклонитися пам’яті героїв.
Вони вшанували подвиг визволителів обласного центру хвилиною мовчання, покладанням квітів до пам’ятника «Скорботна Батьківщина-мати» та могил загиблих воїнів. Також вони поклали квіти до портретів наших полеглих земляків на алеї Слави, які віддали життя за незалежність і єдність рідної країни під час антитерористичної операції на сході України.
А напередодні міський голова Андрій Райкович, його заступник Наталія Дзюба та керуюча справами виконавчого комітету Альвіна Бондаренко відвідали ветеранів, які брали участь у Кіровоградській наступальної операції.
У Кропивницькому нині мешкають п’ятеро ветеранів-визволителів та людей, причетних до визволення нашого обласного центру: Катерина Бодялова, Іван Братушко, Валентина Долженко, Марія Майданюк і Раїса Микуленко. Міські урядники щиро привітали їх зі святом, вручили грошову допомогу в розмірі однієї тисячі гривень, квіти і пакунки з продуктами до різдвяного столу. Троє ветеранів отримали почесні грамоти міської ради та виконавчого комітету (іншим двом їх вручили торік).
– Ми пам’ятаємо своє минуле і піклуємося про тих, хто пережив страхіття Другої світової війни, складовою частиною якої була й німецько-радянська війна, – відзначив Андрій Райкович у розмові з визволителькою міста Марією Майданюк. – Для нас надзвичайно важливими є ваші спогади про той час, тож живіть іще довго і будьте здорові. А Різдво – якраз така нагода, щоб побажати вам усього найкращого і запевнити, що міська влада завжди готова прийти вам та іншим ветеранам на допомогу…
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3944 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua