МЕНЮ


23 червень 2011 - 12:57

Вшанували воїнів-спортсменів…


Вчора, 22 червня, спортивна громадськість Кіровограда зібралася біля пам’ятника воїнам-спортсменам на стадіоні «Зірка» з нагоди Дня скорботи, 70-ї річниці початку Великої вітчизняної війни та вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні.

До присутніх звернувся почесний голова Кіровоградської міської організації ветеранів війни та спорту, учасник бойових дій, інвалід війни, який воював у складі повітряно-десантних військ ІІ, ІІІ Українського фронту Володимир Жученко. Звертаючись, він поділився власними спогадами пережитих часів тієї кривавої війни: як воював, брав участь у визволенні Угорщини, Болгарії, Югославії, Австрії, як на його очах гинули друзі, солдати та мирне населення, про жорстокість німецьких окупантів, навів приклади героїзму кіровоградських спорстменів, які брали участь у війні.

Надалі присутні поклали квіти до пам’ятника воїнам-спортсменам та вшанували пам'ять захисників-визволителів хвилиною мовчання.

Спорт-ЦентДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37934 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua