МЕНЮ


28 листопад 2014 - 20:38

Вшанували жертв голодоморів


22 листопада, у День пам’яті жертв голодоморів, у нашому місті вшанували замучених голодом українців траурною ходою і поминальним богослужінням.

Кіровоградці пройшли від пам’ятника Ангелу-Хранителю до пам’ятного знаку жертвам голодоморів на меморіальному комплексі "Фортечні вали", тримаючи у руках квіти, свічки і колоски. У ході та покладанні квітів взяли участь і представники міської влади – секретар міської ради Іван Марковський та заступник міського голови Сергій Васильченко. О 16-й годині учасники ходи вшанували жертв голодоморів хвилиною мовчання. В цей момент у вікнах своїх квартир кіровоградці запалили свічки пам’яті. Біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів відбулася поминальна панахида за тими, кого відібрав у нас страшний штучно створений голод.

Також у вихідні дні кіровоградці відзначили сторіччя відразу двох наших земляків – Героїв Радянського Союзу Ізраіля Фісановича та Олексія Єгорова. У вшануванні Героїв на Фортечних валах взяли участь ветерани міста, представники влади й громадськості.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39505 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua