МЕНЮ


26 грудень 2014 - 14:45

Втратили роботу, бо не вміють спілкуватися з людьми


На розгляд членів комісії з питань розгляду скарг на водіїв транспорту загального користування в м.Кіровограді, чергове засідання якої відбулося тиждень тому, було винесено вісім скарг. П’ять з них стосувались роботи водіїв ПП “Олікс”. Але при цьому ніхто з керівників цього підприємства-перевізника на засідання комісії не прийшов.

Також були розглянуті звернення мешканців міста щодо нетактовної поведінки водіїв маршрутів № 18 та № 5-а.

За результатами розгляду керівництво ПП “Автобаз-Кіровоград”, що обслуговує міський маршрут № 18, повідомило, що водію, який працював на зазначеному маршруті, винесено догану, його звільнено із займаної посади. Адміністрація ж підприємства “УкрАвтоІнвест” повідомила, що водій, на якого була написана скарга, звільнився за власним бажанням.

Комісія рекомендувала перевізникам провести інструктаж з усіма водіями, під час якого акцентувати їхню увагу на необхідності постійного підвищення рівня обслуговування пасажирів, зокрема пільгових категорій населення. Особливо це стосується дітей, які мають пільги на проїзд у громадському транспорті. Адже більшість скарг цього разу надійшла саме від батьків школярів, з якими водії були грубими у спілкуванні та відмовляли їм у законному праві на безкоштовний проїзд. Також одній зі скаржниць було роз’яснено, що учнівський квиток дає право лише на 25-відсоткову знижку на проїзд тільки у тролейбусах та автобусах загального користування і аж ніяк – у маршрутних таксі.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37576 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua