МЕНЮ


18 липень 2014 - 13:57

Взаємовигідне партнерство


Державна служба зайнятості, виконуючи на ринку праці посередницькі функції, допомагає громадянам знайти потрібного роботодавця і підходящу роботу, а роботодавцям – кваліфіковану робочу силу. Завдяки цьому в січні – червні 2014 року за сприяння Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості отримали роботу 1890 осіб, з яких 1098 – зареєстрованих безробітних.

З метою задоволення кадрових потреб роботодавців Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості вивчає їхні потреби щодо професійно-кваліфікаційного рівня претендентів на роботу та надає інформацію про наявність відповідних спеціалістів на ринку праці, організовує професійну підготовку за робітничими професіями, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних під конкретні робочі місця, як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві. Протягом січня – червня 2014 року професійне навчання проходило понад вісімсот осіб. Професійне навчання є тим засобом, який допомагає безробітному відновити свої трудові навички й адаптуватися до нових умов праці.

Особливу увагу центр зайнятості приділяє задоволенню потреб роботодавців у робочій силі під час виконання громадських та інших робіт тимчасового характеру. Всього з початку року 775 безробітних брали участь у таких роботах.

Постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2013 р. № 347 затверджено Порядок компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Даний Порядок визначає механізм виплати компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування осіб, яким надано статус безробітного, на нові робочі місця.

З початку 2014 року чотирнадцять кіровоградських роботодавців вже скористались своїм правом на отримання компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування громадян на нові робочі місця. Завдяки цьому 27 безробітних отримали роботу за сприяння Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості на такі посади: продавець продовольчих та непродовольчих товарів, економіст, бухгалтер, водій автотранспортних засобів, перукар, менеджер зі збуту, кухар та ін.

Компенсація єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування громадян на нові робочі місця корисна не лише роботодавцям, а й шукачам роботи. Оскільки стимулює керівників підприємств та приватних підприємців не просто створювати нові робочі місця, а й офіційно оформлювати працівників у штат, виплачуючи їм легальну заробітну плату, та забезпечує соціальні гарантії.

Тож системна та планомірна діяльність Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості у напрямку залучення роботодавців міста та району до участі в активних програмах сприяння зайнятості населення, виявлення та задоволення їхніх кадрових потреб триває.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36865 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua