МЕНЮ


28 травень 2016 - 17:48

Взявся за гуж, не кажи, що не дуж


Комунальні служби Кіровограда добре попрацювали на газонах і в зелених зонах відпочинку міста, викосили велику за обсягом територію.

Це відзначив заступник міського голови Олександр Мосін на нараді з керівниками виконавчих органів міської ради 23 травня.

– Але заспокоюватися й уповільнювати темпи не варто, – наголосив урядник. – Трава росте надзвичайно швидко, тож необхідно вчасно її викошувати на узбіччях, на територіях ЖЕО, у парках і скверах.

Особливу увагу Олександр Мосін доручив приділити земельним ділянкам, які віддано в оренду і за якими немає належного догляду. Заступник міського голови розпорядився посилити рейдові групи з виявлення таких огороджених і порослих високим бур’яном територій членами міської дружини (вони допомагатимуть спецінспекції й поліції складати протоколи за порушення правил благоустрою в Кіровограді).

– Якщо в тих, хто орендує землю, не вистачає сил за нею слідкувати, то пропонуємо повернути її громаді, – підкреслив заступник міського голови. – Міська рада передасть її в надійніші руки.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38224 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua