МЕНЮ


28 червень 2013 - 12:24

Хедлайнери “the best city.ua-2013” зустрінуться з глядачами фестивалю


Артисти головної сцени фестивалю “The Best City.UA-2013" проведуть закриті та публічні зустрічі зі своїми шанувальниками. Пропуск за лаштунки фестивалю отримають найактивніші глядачі, а на сцені ”Emotion Stage“ відбудуться публічні зустрічі та майстер-класи.

Зустрічі глядачів із хедлайнерами фестивалю стають традицією “The Best City.UA”. Як і минулого року, артисти головної сцени проведуть закриті зустрічі з найактивнішими прихильниками. На сцені “Emotion Stage” відбудуться майстер-класи популярних музикантів і неформальне спілкування з глядачами.

На “The Best City.UA” можна буде укласти шлюб. У минулому році імпровізований фестивальний РАГС користувався великою популярністю не тільки серед глядачів, а й у артистів. Так, Shifty, екс-лідер групи “Crazy Town”, побрався з журналісткою “Нового каналу”.

Не виключено, що цього року до фестивального РАГСу навідаються британці “Hurts”. За умовами райдера, в їхніх кімнатах повинні бути повішені п‘ять фото всесвітньо відомих супермоделей та п‘ять знімків місцевих моделей. Музиканти наголошували, що їх цікавлять світлини жінок. Букет із двадцяти білих троянд на довгих ніжках без шипів, що призначені для шанувальниць, буде чекати артистів на сцені.

Гурту “Мумій Троль” необхідні спальні, в які не проникає сонячне світло і де немає запаху тютюну. Транспорт повинен бути бездоганно чистим, навіть якщо на вулиці дощ, машини необхідно постійно мити.

З’ясувалося, що “Воплі Відоплясова” не люблять, коли на їхньому фоні фотографуються шанувальники, а “Нічні Снайпери” можуть відмінити концерт у разі неправильного написання назви групи.

Найгостиннішою групою фестивалю другий рік поспіль стане “Ленінград” – їм необхідна гримерна, що вміщає 30 осіб.

Ветерани року “Scorpions” вражатимуть гостей фестивалю не тільки своїм ексклюзивним сетом “Rock’N’Roll For Ever”, а й п’ятьма новими лімузинами, на яких приїдуть до “Новоселиці”. “Scorpions” – рекордсмени в споживанні води та напоїв на сцені, до і після концерту – понад 250 пляшок.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.25713 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua